magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 12 Eylül Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 12 Eylül Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Hilal’in ihlalinin gündem olduğu 12 Eylül’de gün birincisi olan ismi gösterdi. Düğün videolarının yayınlandığı bölümde aynı zamanda Hüsniye Hanım’ın Hatice’ye tepkisi herkesi şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi duyurulmadan önce Hatice’nin hangi tavrı Hüsniye Hanım’ı kızdırdı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın finaline oldukça kısa bir süre kala puan durumunu toparlayan isim oldu. Kanal D’nin beğeniyle izlenen projesinde bu hafta katılan yeni yarışmacılar ilk bölümden itibaren gündem yaratmıştı. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde programda meydana gelen olaylar ve 12 Eylül’deki bölümle ilgili bilinmesi gerekenler…


HİLAL’DEN KURAL İHLALİ!


Hilal, yemekte kural ihlali yapıyor. Hilal'in düğün videosunu izleyen gelinler düğünde takılan takıları tartışırken stüdyoda gergin anlar yaşanıyor. Hüsniye Hanım'ın gelini Hatice'ye karşı bu kadar öfkelendiren olay ne?


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 12 EYLÜL


Hafta içi her gün izleyiciyle buluşan programda bugün kaynanalar yine hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlamalarını gerçekleştirdiler. Günün sonunda en yüksek puanı alan gelin çeyrek altını kazanırken en az puanı elde eden yarışmacı ise Perşembe gününü sonuncu sırada tamamladı.


HAFTANIN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Günün en düşük puanını alarak 12 Eylül'ü sonuncu sırada tamamlayan yarışmacı 6 puanla Ezgi oldu.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 14 puanla Elif olarak duyuruldu.


Halil ve Hatice normal şartlarda 12'şer puan aldılar ancak Hilal kural ihlali yaptığı için puanı 10'a düşürüldü.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS