magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 13 Ocak Pazartesi günün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 13 Ocak Pazartesi günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi kaynanaya “abla” demenin tartışmasının yaşandığı haftanın ilk gününde çeyrek altını kazanan kişi oldu. Elif’in gelen sürpriz misafirler karşısında gözyaşlarına engel olamadığı bölümde duygusal anlar yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde en fazla puanı hangi yarışmacı aldı?

Gelinim Mutfakta puan durumu 13 Ocak 2020 tarihli yeni bölümde haftanın ilk çeyrek altınının kazananı gösterdi. En az puanı alan yarışmacı haftaya kötü bir skorla başlarken çeyrek altının sahibi avantajı eline geçiren ilk kişi oldu. İşte fenomen yarışma programında bugün yaşananlar ve diğer detaylar…


MUTFAKTA KAYNANAYA “ABLA” DEME TARTIŞMASI


Yarışmaya yeni katılan gelin, kaynanasına nasıl hitap ettiğini söyleyince gelinler büyük şaşkınlık yaşadılar. Burçin, yeni yarışmacı geline kaynanasına ne dediğini sordu. O da "Abla" diye hitap ettiğini söyledi. Bunu duyan gelinler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Elif'in sürpriz misafiri duygusal anların yaşanmasını sağladı. Özden Hanımın, Çiğdem Hanıma ironik zeytinyağı hediyesi ortalığı karıştırdı.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PAZARTESİ


Haftanın ilk gününde çeyrek altının kazananı en fazla puanı alan yarışmacı olurken 13 Ocak’taki bölümde oldukça önemli gelişmeler yaşandı.


Günün en düşük puanını alan gelini 12 puanla Elif ve Burçin oluyor.


Yeni haftanın ilk çeyrek altınını alan isim ise yani günün en yüksek puanını alan yarışmacı 14 puanla Betül oluyor. Aleyna ise 13 puan elde ederek günü ikincilikle tamamlıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS