magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 16 Ocak Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 16 Ocak Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi, Aleyna’nın kaynanası Macide ile tartışma yaşadığı günde perşembenin kazananı oldu. Öte yandan stüdyoya gelen sürpriz konuğun açıklaması ise diğer kaynanaları oldukça şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu sonuçlandıktan sonra 16 Ocak’taki sıralamalar nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finali öncesi yarışmacıların son puanlarını gösterdi. Gelinler ve kaynanalar arasında puanlama nedeniyle gergin anların yaşandığı günde Aleyna, Macice hanımın sözlerine oldukça alınıyor. İşte Gelinim Mutfakta’da olanlar ve puanlamayla ilgili bilgiler…


MUTFAKTA GERGİNLİK SÜRÜYOR


Macide Hanım ile gelini Aleyna arasında yemek yüzünden zıtlaşma yaşanıyor. Gelinler, Aleyna'nın düğünündeki takılarla ilgili ailelerin aldıkları kararı duyunca çok şaşırıyorlar. Habibe Hanımın kızı sürpriz yapıyor ve stüdyoya geliyor. Aleyna, yaptığı yemeği sert bir şekilde eleştiren kaynanası Macide Hanıma alınganlık göstertiyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Haftanın finalinde yarışmaya veda eden isim ve 5 altın bileziğin sahibi duyurulacak. Haftanın finaline 1 gün kala ise kritik puanlamalar gerçekleşti.


Günün en düşük puanını alan gelini 4 puanlı Aleyna oluyor.


Aleyna'nın ardından en düşük puanını alan ikinci gelini 12 puanla Betül oluyor.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 18 puanla Burçin oldu. Elif ise 16 puanla günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS