magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 19 Eylül 2019 Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 19 Eylül 2019 Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Kıymet’in Fatih Ürek’ten uyarı aldığı 19 Eylül’de gün birincisi olan ismi gösterdi. Yemeği ile ilgili istekte bulunan Kıymet’in talebi yeni bölümde reddedilecek. Peki, yarışmacıların telaş yaptığı Gelinim Mutfakta 354. bölümde gün birincisi açıklanmadan önce neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta gün birinci haftanın finali öncesinde ekrana gelen son bölümde çeyrek altını hanesine yazdıran isim oldu. Hafta için her gün Kanal D izleyicisiyle buluşan programda haftanın finali yaklaştıkça gelinlerin telaşı artıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 19 Eylül puan durumu açıklanmadan önce neler yaşandı ve Dilek ile Kıymet cephesinde neler oldu?


354. BÖLÜMDE GERGİNLİK VE TELAŞ BİR ARADA


Fatih Ürek, Kıymet'in yemeği ile ilgili kural dışı isteğini kabul etmiyor. Fatma Hanım ve gelini Dilek'in arası giderek soğuyor. Diğer gelinler Dilek'i, sorun yaşadığı kaynanası ile yarışmaya gelmesini eleştiriyor. Yemek tadımında gerilim gittikçe tırmanıyor. Hafta finali öncesi gelinler telaşlarının kurbanı oluyorlar; özellikle, Kıymet.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Haftanın finali öncesinde kritik puanlamaların yapıldığı programda haftalık bazdaki puan durumu da yavaş yavaş şekillendi. Öte yandan gün puanlamasında en yüksek puanı alan yarışmacı kaynanaların puanlaması neticesinde çeyrek altını kazandı.


Günün en düşük puanını alan yarışmacısı 9 puanla Kıymet ve Dilek olarak açıklandı.


Bu iki ismin ardından günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Elif olarak açıklandı. Hilal ise 10 puan elde ederek günü ikincilikle tamamladı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS