magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 2 Aralık Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 2 Aralık Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi ‘stajyer gelin’ tartışmasının yaşandığı haftanın ilk gününde çeyrek altını kazanan isim oldu. Programa katılan yeni yarışmacının ilk olarak Fatih Ürek’le selfie çektirmek istemesi ise diğer gelinler tarafından tuhaf görülecek. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu duyurulmadan önce 2 Aralık’taki bölümde yaşananlar…

Gelinim Mutfakta puan durumu blogger olan yeni yarışmacının iddialı bir giriş yaptığı ilk bölümünde elde ettiği puanı gösterdi. Kanal D’nin sevilen programında bugün oldukça önemli gelişmeler yaşandı. İşte mutfaktaki o tartışmalar ve yeni isimlerin puanları…


MUFAKTA ‘STAJYER GELİN’ TARTIŞMASI


Pazartesi günü yarışmaya katılan Yağmur Öz ve kaynanası Ayten Öz şıklıklarıyla dikkatleri toplamayı başarıyorlar. Özellikle Blogger olduğunu söyleyen Yağmur'un davranışları gelinlerin tepkilerine neden oluyor. Fatih Ürek ile çektiği selfie çok konuşuluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PAZARTESİ


Kanal D’nin ilgiyle takip edilen fenomen yarışmasında haftanın ilk gününde ilk puanlama heyecanı yaşandı. Gelinlerin yaptığı yemekleri değerlendiren kaynanalar verdikleri puanlarla hem çeyrek altının sahibini hem de günün liderini belirlediler.


Günün en düşük puanını alan gelini 8'er puanla Elif ve Aydan oluyor.


Duygu ve Yağmur'un 14'er puanla eşitliği sağlamasının ardından gün birincisi kura usulü belirlendi. Kura sonucuna göreyse çeyrek altın Yağmur'un oluyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS