magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 22 Ocak Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 22 Ocak Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi hafta ortasında puanların yavaş yavaş şekillenmeye başladığı dakikalarda çeyrek altını kazanan kişi oldu. Kanal D’nin fenomen yarışmasında haftanın üçüncü çeyrek altını sahibini bulurken programda gergin dakikalar yaşanmaya devam etti. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı ve günün lideri hangi yarışmacı oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın üçüncü gününde yemek performanslarını sergileyen yarışmacılar arasından hangisinin en düşük ve en yüksek puanı aldığını gösterdi. Soğan doğrama tartışmalarının yaşandığı bölümde Elif iddialı açıklamalarda bulundu. İşte Gelinim Mutfakta yeni bölümde meydana gelen olaylar…


MUTFAKTA SOĞAN DOĞRAMA DERSİ!


Elif, Burçin'e soğan doğrama dersi veriyor. Elif, annesinden soğan doğrama dersi alan Burçin'e uygulamalı olarak kendi dersini veriyor. Fatih Beyin kaynanalara sorduğu sorunun cevabı gelinleri şaşırtıyor. Çiğdem Hanımın, tadım sonrası bilinçli olarak verdiği puan Burçin'i sinirlendiriyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Haftanın üçüncü gününde de lider olabilmek için mücadele eden gelinler her zaman olduğu gibi bazı kaynanaların yaptıkları puanlamaları eleştirdiler. Günün en düşük ve en yüksek puanını alan isimlerle bu puanlamanın neticesinde ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan ismi 7 puanla Dilara olarak duyuruldu.


Günün en yüksek puanını elde eden ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı 14 puanla Aleyna oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS