magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu… 30 Aralık Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu… 30 Aralık Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yarışmanın yeni gelini Burçin’in ilk performansını sergilediği bölümde haftanın ilk çeyreğini kazandı. Yeni yıl öncesi son performanslarını sergileyen yarışmacılar gergin günde yeni yarışmacılarla tanıştı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandığında sıralamalar nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta günün birincisi 30 Aralık 2019 tarihli haftanın ilk bölümünde başarılı sonucu alan ilk isim oldu. Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen fenomen yarışmasında her hafta olduğu gibi bu hafta da pazartesi günü programa bir gelin ve kaynanası katıldı. İşte haftanın ilk gününde yaşananlar ve puanlama ilgili bilgiler…


MUTFAKTA AYVA TARTIŞMASI


Yarışmaya yeni katılan gelin Burçin, Elif'e verdiği hediye ayva ile ortalığı karıştırmayı başarıyor. Yarışma ilk günden kızışıyor. Yeni katılan Özden Hanım ve gelini Burçin, iddialı tavırlarıyla dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar. Özellikle Burçin, başarılı yarışmacı Elif'i hedefine koyuyor. Özden Hanım da kaynanalar odasında hakimiyetini kurmaya çalışıyor. Eski yarışmacılarımızın buna izin vermeyecek olması ise, aralarında yaşanan gerginliklerden belli oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PAZARTESİ


30 Aralık 2019 Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde kaynanalar günün liderini belirlemek üzere puanlamalarını yaptılar.


Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Elif ve Goncanur oluyor. 


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan 13 puanla Aydan oluyor.


Burçin ise günü 12 puanla ikincilikle bitiriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS