magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu! İşte 6 Kasım Çarşamba gün birincisi

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu! İşte 6 Kasım Çarşamba gün birincisi

Gelinim Mutfakta gün birincisi hafta ortasında üçüncü çeyrek altını elde eden isim oldu. Çiğdem Hanım’ın isteği gelinleri oldukça şaşırtırken hediye vermesi beklenmedik açıklamalara neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı, çarşambanın lideri kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce Melike’nin boynuna astığı bilezikler yarışmada gündem oldu. Çeyrek altın için mücadele eden yarışmacılar günün sonunda duyurulan puan durumu ile elde ettikleri toplam puanları öğrendiler. İşte Gelinim Mutfakta’da 6 Kasım’da yaşananlar ve gün lideri açıklanmadan önce meydana gelen gelişmeler…


MUTFAKTA POSTER KRİZİ


Elif, eşine ait posteri alan kişiyi bulmaya çalışıyor. Çiğdem Hanım, oğluna ait posteri getirene bir tane çeyrek altın vereceğini söylüyor. Melike'nin, kaynanasından saklayıp boynuna astığı bilezikler olay oluyor. Dilan'ın attığı nişanları anlatması gelinleri şaşırtıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 6 KASIM


Hafta ortasında kritik sürece girilirken kaynanalar her zaman olduğu gibi hangi yemeğin gelinlerine ait olduğunu bilmeden puanlamalarını yaptılar. Verilen puanların toplanmasıyla birlikte de günün birincisi ortaya çıkmış oldu.


Günün en düşük puanını alan gelini 5 puanla Dilan oldu. 


Dilan'ın ardından günün en düşük puanını alan ikici gelini 11 puanla Melike olarak duyuruldu. 


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Duygu oldu. Elif ise 12 puan elde ederek günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS