magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 9 Ocak Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 9 Ocak Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yemek tadımı sonrası Burçin’in öfkelendiği bölümde çeyrek altını kazanan kişi oldu. Tartışmaların yaşandığı dakikalarda Elif ve diğer isimler de olaylara sessiz kalmadı. Peki, sert ifadelerin yer aldığı Perşembe günü Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finaline sadece 1 gün kala son durumu gösterdi. Yarışmacıların haftanın birincisi olabilmek ve programda kalabilmek için son şanslarını değerlendirdikleri bölümde önemli açıklamalar yer aldı. İşte perşembe günü mutfakta yaşananlar…


MUTFAKTA PUAN TARTIŞMASI!


Çiğdem Hanım ve Burçin arasında yemek tadımı sonrası kriz çıkıyor. Burçin, yaptığı yemeği eleştiren Çiğdem Hanım ile sert bir tartışmanın içine giriyor. Özellikle Elif'in yaptığı yemeği öven kaynanası Özden Hanıma da serzenişte bulunuyor. Macide Hanımın da bu konu üzerine Burçin'den yana olması gerilimi ikiye katlıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Yeni haftanın dördüncü gününde kaynanalar her zaman olduğu gibi tadım işlemleri sonrasında puanları verdiler. Bazı gelinler verilen puanlardan hoşnut olmasa da günün lideri puanlar sonucunda ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Aleyna oluyor.


Aleyna'nın hemen ardından günün en düşük puanlı ikinci yarışmacısı ise 9 puanlı Goncanur oldu.


En yüksek puanı elde ederek çeyrek altını kazanan ve perşembeyi liderlikle tamamlayan isimse 17 puanla Elif oldu. Burçin ise 10 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS