magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’da kim elendi? 17 Ocak'ta kim gitti, haftanın birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta’da kim elendi? 17 Ocak'ta kim gitti, haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu elenen isim için 17 Ocak’taki bölümün son program olduğunu gösterdi. Hafta boyunca puanlama tartışmalarının yaşandığı Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi belli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, yarışmadan elenen isim kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi puan durumu içerisinde 5 günün ortalamasında en fazla puanı alan yarışmacı oldu. Heyecanın tavan yaptığı haftanın finalinde bütün hafta boyunca verilen puanlar toplandı ve yarışmaya veda edecek olan isim ortaya çıktı. Peki, puanlar açıklanmadan önce programda neler yaşandı?


MUTFAKTA PASTA KRİZİ


Hafta finalinde herkesi şaşırtan ilginç bir durum yaşanıyor. Betül, Aleyna'yı üzerinde 1 tane mum olan pasta ile demoralize etmeye çalışıyor. Burçin ise, Hem Betül'e hem de Aleyna'ya kendisinin yarışmada kalacağını söyleyerek son kozlarını oynuyor. Çiğdem Hanım ve Özden Hanım arasındaki altın rekabeti şiddetini artırıyor. Macide Hanımın "Gitmek istemiyorum ben!" demesi neyi ifade ediyor?


GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ? 17 OCAK 2020


Haftanın son performansını sergileyen yarışmacılar hazırladıkları yemekleri kaynanaların beğenisine sundular. Kritik puanlamanın neticesinde ise hem yarışmaya veda eden kişi hem de 5 altın bileziğin sahibi ortaya çıktı.


Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Aleyna ve Betül olarak duyuruldu. Bu hafta yarışmaya veda eden isimse 54 puanla Aleyna olarak açıklandı. Betül ise 58 puan alarak kılpayı yarışmada kaldı. Ancak Betül daha sonra yaptığı açıklama ile kendi isteğiyle yarışmadan çekildiğini duyurdu. Bu sayede Macide Hanım ve Aleyna yarışmada kalıyor.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 66 puanla Burçin oluyor. Elif ise 61 puan alarak haftayı ikincilikle tamamlıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS