magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’da muhteşem kadro! 17 Şubat'ta gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta’da muhteşem kadro! 17 Şubat'ta gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisini ve puan durumunu belirlemek üzere 17 Şubat’ta puanlar verildi. Programa katılan eski yarışmacıların dahil olduğu muhteşem kadroda rekabet en üst düzeye çıktı. Peki, bu hafta Gelinim Mutfakta’ya kimler katıldı ve puan durumu nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta puan durumu 17 Şubat 2020 tarihli haftanın ilk bölümünde hangi yarışmacının kaç puan elde ettiğini gösterdi. Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programında haftanın ilk puanları verildi. İşte bugün yaşananlar…


GELİNİM MUTFAKTA’YA KİMLER KATILDI?


Reyhan&Ezgi, Çiğdem&Elif, Nurten&Özlem ve Ayten&Özüm çiftlerinin geri döndüğü mutfakta rekabet oldukça arttı. Reyhan Hanım ve Ezgi’yi gören Fatih Ürek şaşkınlığını gizleyemezken, Reyhan Hanım “Ben geliyorum, kırmızı halı serilmez mi hiç?” diyerek espri yaptı.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU


17 Şubat 2020 Pazartesi günü programın takipçilerinin beğenisine sunulan ilk bölümde heyecanlı anlar yaşandı. Tecrübeli yarışmacılar günün lideri olabilmek adına mücadele ettiler


9 puan elde eden Elif günün en düşük puanını alıyor.


Elif'in ardından en düşük puanı alan ikinci isimse 11 puanla Özüm oluyor.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 16 puanla Özlem oluyor. Ezgi ise 13 puanla ikinci oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS