magazin haberleri

Hekimoğlu 4. bölüm full İZLE: Hekimoğlu’nda sürpriz konuk!

Video: Hekimoğlu 4. bölüm full İZLE: Hekimoğlu’nda sürpriz konuk!

Hekimoğlu geçtiğimiz akşam dördüncü bölümü ile ekrana geldi. Son bölümü televizyondan izleme imkanı bulmayanlar veya yeniden izlemek isteyenler ise Kanal D dizi sayfası üzerinden geçtiğimiz akşam yayınlanan Hekimoğlu 4. bölümü izleyebilecekler. Öte yandan son bölümde Hekimoğlu’na konu olan Filiz Ahmet, şizofreni hastası rolüyle izleyiciden tam not aldı. İşte, Hekimoğlu 4.bölümün tamamın yer aldığı Kanal D dizi sayfası…

Hekimoğlu 4. Bölümde şizofreni hastası Gülay ve oğlu Kerem, Ateş'in radarına girer ve şaşırtıcı bir duruma daha tanıklık edilir!


Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde Ateş ve ekibi yeni bir bilmecenin çözümü için çalışmaya başlarlar. Bir yandan da Hekimoğlu, şizofreni tanısını konulan Gülay'ın gerçekten zihinsel olarak hasta olup olmadığını da anlamaya çalışır. Hekimoğlu ve ekip annesiyle ilgilenirken Kerem’in sırrı da açığa çıkmak üzeredir. Hekimoğlu bu sırrı da gün yüzüne çıkaracak olan hamlesini yapar.Öte yandan Hekimoğlu'nun doğum günü yaklaşmıştır. Bütün bunlar yaşanırken İpek’in Hekimoğlu’na bir sürprizi vardır. Orhan ve genç uzmanlar için artık bir mola verip hep birlikte eğlenip, yemek yeme zamanı gelmişken Hekimoğlu da onlara katılacak mıdır? Yoksa asıl sürpriz Hekimoğlu'ndan mı gelecektir? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS