magazin haberleri

Hekimoğlu son bölüm canlı İZLE: Hekimoğlu 11. bölüm izleme linki

Video: Hekimoğlu son bölüm canlı İZLE: Hekimoğlu 11. bölüm izleme linki

Hekimoğlu bir yandan ekibinden kimin kendisine ihanet ettiğini bulmaya çalışırken bir yandan da İpek’e destek olmak için önlük giyiyor. Peki, Ateş Hekimoğlu ve ekibini yeni bölümde hangi maceralar bekliyor. Dr. Ateş hastanede kalmayı başarabilecek mi? Tüm sorular bu akşam yayınlanacak 11. bölümde cevabını bulacak.  Son bölümü Kanal D canlı yayın sayfası üzerinden izleyebilirsiniz. İşte, Kanal D canlı yayın sayfası…

Hekimoğlu son bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Son bölümü izlemek isteyenler ise Kanal D canlı yayın sayfası üzerinden Hekimoğlu 11. bölümü izleyebilecekler.


Tanık koruma programındaki bir adam Valide Atik Eğitim ve Araştırma hastanesine yatırılır. Hekimoğlu vakayla ilgilenirken, bir taraftan da ekibinden kimin kendisini Vahap’a ispiyonladığını bulmaya çalışır.


Öte yandan, İpek’in Vahap karşısında zor duruma düşmesini istemeyen Hekimoğlu kurallarını yıkar ve sekiz yıldır ilk kez beyaz önlük giyer. Fakat Hekimoğlu’nun bu hamlesine rağmen, Vahap ve Hekimoğlu arasındaki gerilim devam eder.


Hekimoğlu’nu,Vahap’a kim ispiyonladı? Vahap günün sonunda İpek’i veya Hekimoğlunu  gerçekten kovabilecek mi?


Saat 20.00’den itibaren Hekimoğlu yeni bölümü aşağıdaki canlı yayın sayfasına tıklayarak izleyebilirsiniz.


KANAL D CANLI YAYIN SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS