None

Johnny Depp: Taciz iddiasıyla hayatının performansını sergiledi

A A

20.04.2022 - 14:52 | Haber Kaynağı: CNN TÜRK

Hollywood yıldızı Johnny Depp ve 6 yıl önce boşandığı eski eşi Amber Heard’ün birbirlerinden rekor tazminat talep ettiği dava sürüyor. Şiddet uygulamakla suçlanan Johnny Depp davada ilk kez ifade verdi. Depp hayatı boyunca hiçbir kadına vurmadığını söyledi.

Hollywood yıldızı Johnny Depp ve eski eşi oyuncu Amber Heard'ün ABD'de görülen davası devam ediyor. Depp'in 50 milyon, Heard'ün ise 100 milyon dolar tazminat talep ettiği davada Depp, ilk kez kendisini savundu. 3 saat boyunca ifade verdi. Olayların bu noktaya gelmesinden eski eşini sorumlu tuttu.

Depp, “Çocuklarımın paparazzi sürüsüyle karşılaşmasını istemedim. Bu nedenle ben hep özeli olan bir insandım. Burada oturup size tüm doğruları anlatmak çok benim için çok teşhir edici. Ne yazık ki sadece kendim değil, babam ve Bayan Heard’de ifşa oluyor. Asla bu yöne gitmek zorunda değildi.” sözlerini kullandı.

Depp'in avukatları, Heard'ın aile içi şiddet iddialarını bir "aldatmaca" ve itibarı yok etmeye yönelik hesaplanmış bir strateji olarak görüyor. Oyuncu Amber Heard'ü taciz iddiaları sırasında "hayatının performansını" sergilemekle suçluyor.