magazin haberleri

MasterChef eleme heyecanı! MasterChef’ten kim elendi?

Video: MasterChef eleme heyecanı! MasterChef’ten kim elendi?

MasterChef eleme heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Dün mavi ve kırmızı takımlar arasındaki mücadelenin ardından bu haftanın son iki eleme adayı da belli oldu. Hatırlanacağı gibi Salı günü ilk iki eleme adayı belli olmuştu. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, MasterChef eleme potasına giren 4 yarışmacı…

MasterChef 43. bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Salı günü yayınlanan bölümde dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan iki isim eleme potasına girdi. Dün yayınlanan bölümde de yine dokunulmazlık oyunu oynanıp iki yarışmacı dokunulmazlığı kaybeden takımdan seçildi. Peki, Mastercehef eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık yarışını hangi takım kaybetti. İşte, merak edilen detaylar…


MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?


MasterChef ilk iki eleme adayı Salı günü yapıldı. İki takım arasında yaşanan rekabetin ardından kırmızı takım birinciliğin yani dokunulmazlığın sahibi oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımın yarışmacıları ise kendi aralarında dokunulmazlık için yarıştı.


Mavi takımın yarışmacıları arasından Kıvanç birinciliğin sahibi olurken eleme potasına Mustafa’nın adını yazdırdı. Yapılan oylama sonucunda ise Suna elem potasına girdi.


MASTERCHEF’TE 4 ELEME ADAYI BELLİ OLDU?


Geçtiğimiz akşam yani MasterChef 43. bölümde yapılan dokunulmazlık yarışını ise yine mavi takım kazandı. Dolayısıyla eleme adayının seçileceği kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık heyecanı başladı. Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı ise Batuhan kazandı. Batuhan da eleme potasına Eda’yı gönderdi. Son eleme adayı ise kırmızı takım tarafından yapılan oylama sonrası belli oldu. MasterChef 4. eleme adayı verilen oylar sonucunda Güzide oldu.


MASTERCHEF’TEN KİM ELENECEK?


MasterChef’teki 4 eleme adayı Mustafa, Suna, Eda ve Güzide bu akşam mutfakta hünerlerini sergileyecekler. Jürinin verdiği oylar sonucu yarılmaya veda edecek isim belli oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS