hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nil Karaibrahimgil’in Vodafone Park’taki konserine büyük ilgi

  Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, Vodafone’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak Vodafone Park’ta düzenlediği konserde hayranlarını coşturdu. Vodafone 5G’nin sunduğu eşzamanlı bağlantı teknolojisi sayesinde stattaki sahneye hologramıyla canlı bağlanan sanatçıya dünya çocukları da hologramlarıyla eşlik etti. Konser, Vodafone Türkiye YouTube kanalında yaklaşık 12,000 görüntülenmeye ulaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  21 Nisan 2022 – Türk pop müziğinin sevilen ismi Nil Karaibrahimgil, Vodafone’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Vodafone Park’ta düzenlediği, Türkiye’nin ilk 5G stadyum konserinde sahne aldı. Ünlü şarkıcının Vodafone 5G’nin sunduğu eşzamanlı bağlantı teknolojisiyle stattaki sahneye hologramıyla canlı bağlandığı konserde, Türkiye dahil toplam 10 ülkeden çocuklar da hologramlarıyla sahnede yer aldı. Sunuculuğunu Jess Molho’nun üstlendiği konserde, Karaibrahimgil kendi yazdığı “Kanatlarım Var Ruhumda”, “Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum” ve “Uyan Anne” şarkılarının yanı sıra “Sanki Her Tarafta Var Bir Düğün” ve “Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara” isimli çocuk şarkılarını da seslendirdi. Konserde, dünya çocukları da yöresel kıyafetleri içinde kendi dans ve şarkılarıyla sanatçıya eşlik etti. Konser, Vodafone Türkiye YouTube kanalında yaklaşık 12,000 görüntülenmeye ulaştı. 

  Nil Karaibrahimgil’in Vodafone Park’taki konserine büyük ilgi

  Konseri değerlendiren Nil Karaibrahimgil, “23 Nisan, dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı. Tüm dünya çocukları için çok özel bir anlamı var. Vodafone’un düzenlediği etkinlikte bu güzel bayramı çok özel bir konserle dünya çocuklarıyla birlikte kutladık. 5G teknolojisi sayesinde aramızdaki mesafeleri kaldırdık. Dünyanın farklı ülkelerinden çocuklarla aynı sahnede şarkılarımızı paylaştık. Herkes için unutulmaz bir deneyim oldu. Vodafone’a bu anlamlı etkinlik için teşekkür ediyorum” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Nil Karaibrahimgil’in Vodafone Park’taki konserine büyük ilgi

  Çocuklar hologramlarıyla sahnede yer aldı

  Vodafone Park’ta gerçekleştirilen 23 Nisan konseri için statta özel bir sahne kuruldu. Şarkılarını Vodafone FreeZone Stüdyo’dan seslendiren Nil Karaibrahimgil, 4.5G’ye kıyasla 10 kata kadar daha düşük gecikme süresine sahip olan Vodafone 5G üzerinden stattaki sahneye ve sahnede canlı olarak çalan orkestrasına hologram olarak bağlandı. Sahnede hologram görüntüsüyle yer alan Karaibrahimgil’e dünya çocukları da hologramlarıyla eşlik etti. Ekranları başındaki izleyiciler de “5Gile23Nisan” hashtag’iyle gönderdikleri tweet’ler ve alkış emojileri ile konser coşkusuna ortak oldu.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow