Son Dakika

Ünlü model Bella Hadid gözyaşlarını paylaştı

A A

11.11.2021 - 12:07

Filistin Asıllı Amerikalı model Bella Hadid, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Ağladığı anların fotoğraflarını yayınlayan Hadid, "Sosyal medya gerçek değil" mesajı verdi.

"SOSYAL MEDYA GERÇEK DEĞİL"

Dünyaca ünlü model Bella Hadid "Sosyal medya gerçek değil" dedi, ağladığı anlara ait fotoğraflarını milyonlarca takipçili hesabından paylaştı.

ÜNLÜ MODEL SOSYAL MEDYADA HER GÜN AĞLADIĞINI DUYURDU

Sosyal medyada güzelliğini ön plana çıkaran modellik kariyeriyle ilgili paylaşımlar yapan Bella Hadid bu kez şaşırttı. Ünlü model son birkaç yıldır neredeyse her gün ve her gece ağladığını açıkladı.

Sosyal medya platformu Instagramda 47 milyondan fazla takipçisi olan Hadid, şarkıcı Willow Smith'in kendisi ile hesaplaştığı ve sorunlarını anlattığı videonun altına, "Seni ve sözlerini seviyorum" yazdı. Sonrasındaysa kendisiyle ilgili bilinmesini istediklerini anlattı. Filistinli baba ve Hollanda asıllı Amerikalı annenin kızı olan Bella Hadid dikkat çeken o paylaşımında, ağladığı fotoğrafların yanı sıra "İnsanlar herkesin temelde aynı şekilde hissettiğini unutuyor: kaybolmuş, kafası karışmış, neden burada olduklarından gerçekten emin değiller. Bu endişe, herkesin hissettiği bir şey ve insanlar bir şekilde üstünü kapatmaya çalışıyor. Kusurlarımızda bir araya geleceğiz" ifadelerini ekledi.

Ünlü model sözlerine, "Güvensizliğimizde, neşemizde, mutluluğumuzda ve her şeyi güzel ve doğal olarak kabul edin. Bu duvarları yıkacak ve herkesin hayır seni, acını ve sevincini anlıyorum demesini sağlayacak olan şey bu. İyi olacağız" şeklinde devam etti.