İstanbul'da organik ürünler fuarı açıldı

Video: İstanbul'da organik ürünler fuarı açıldı
Doğal, <a class="in-news-link" href="/organik" target="_blank" title="Organik haberleri">Organik</a> ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura'19, <a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a> Fuar Merkezi'nde 9. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Peki, pazar akşamına kadar açık olacak fuarda en çok neler ilgi görüyor? CNN TÜRK Muhabiri <a class="in-news-link" href="/fulya-ozturk" target="_blank" title="Fulya Öztürk haberleri">Fulya Öztürk</a> ve kameraman <a class="in-news-link" href="/mehmet-bulut" target="_blank" title="Mehmet Bulut haberleri">Mehmet Bulut</a> araştırdı.

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura'19, İstanbul Fuar Merkezi'nde 9. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Peki, pazar akşamına kadar açık olacak fuarda en çok neler ilgi görüyor? CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk ve kameraman Mehmet Bulut araştırdı.

Son yıllarda tüketici bilincinin artması ve sağlıklı-doğal beslenmeye olan ilginin yükselmesi ile doğal-organik ürünler sektörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yükselen pazarlar arasında yer alıyor. Gittikçe büyüyen ve önem kazanan sektörün temsilcileri, Exponatura'19'da bir araya geldi.

Fuar, Türkiye ve dünyanın farklı yerlerinden birçok sektör profesyonelini tek çatı altında buluşturuyor. Fuara, 20 bin ziyaretçinin katılımı hedefleniyor.  

Eczanelerden marketlere, organik ürün alıcılarından aktarlara, doğal ürün üreticilerinden ithalatçılara kadar geniş bir ticari hedef kitlesine sahip fuarda; tüm bölgelerde yetişen şifalı doğal ve organik ürünler, beslenme ve diyet ürünleri, anne-bebek ürünleri, vejetaryen-vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik ürünleri, doğal tedaviler-bitkisel ilaçlar ve içecekler gibi birçok ürün sergileniyor. 

Rusya, Sri Lanka ve Hindistan'dan firmaların da stant açtığı fuar, 13 Ocak'a kadar ziyaret edilebilecek. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS