hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bakanlıklarda da kutlamalar vardı. Cumhurbaşkanlığı Yardımcısı Fuat Oktay ve Mili Eğitim Bakanı Selçuk 81 ilden öğrencilerle video konferans yöntemiyle buluşurken aile ve sosyal hizmetler bakanı yanık ise 19 Milli Sporcuyu Bakanlık’ta kabul etti. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da "oyun senaryosu geliştirme kampı" kapsamında gençlerle bir araya geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile birlikte 19 Mayıs dolayısıyla 81 ilden lise öğrencileriyle çevrim içi toplantıda buluştu. Cumhurbaşkanı yardımcısı Oktay ise gençlere “inanırsanız başarırsınız” diyerek seslendi.

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ise 19 Mayıs dolayısıyla 19 milli sporcuyu bakanlıkta kabul etti. Kazandıkları başarılar dolayısıyla milli sporcuları kutladı.

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da "oyun senaryosu geliştirme kampı" kapsamında gençlerle bir araya geldi. Varank oyun sektöründe yeni desteklerin de müjdesini verdi gençlere.

   

      
   
   

   

   

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow