26 Aralık Süper Loto sonuçları: MPİ Süper Loto ikramiye bilgileri...

Video: 26 Aralık Süper Loto sonuçları: MPİ Süper Loto ikramiye bilgileri...

Süper Loto büyük ikramiyesi geçtiğimiz akşam Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri geçtiğimiz akşam yapılan çekilişin hemen ardından talih kuşunun hangi rakamlara konduğunu merak ediyor. İşte, 27 Aralık Süper Loto sonuçları…

Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından her hafta olduğu gibi bu hafta da Perşembe günü Süper Loto çekilişi yapıldı. Çekiliş sonrası sonuçlar belli olurken şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiğini araştırıyor.


Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından saat 21.15’te yapılan çekiliş sonrası belli oldu. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş eş zamanlı olarak MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlandı. İşte, 27 Aralık Süper Loto sonuçları…


Süper Loto 26 Aralık sonuçları:


Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 3, 31, 37, 43, 51 ve 53 olarak belirlendi.


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 48 kişi 10 bin 648 lira 50'şer kuruş, 4 bilen 2 bin 859 kişi 194 lira 60'ar kuruş, 3 bilen 60 bin 872 kişi 15 lira 35'er kuruş ikramiye kazandı.


Çekilişte 6 bilen talihlinin kuponunu Erzurum'un Palandöken ilçesinden yatırdığı bildirildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS