26 yaşındaki gencin şüpheli ölümü

Video: 26 yaşındaki gencin şüpheli ölümü

İstanbul Kadıköy'de bir gecede 2 yangın çıktı. Birinde 26 yaşında bir genç hayatını kaybetti. Diğerinde 7 katlı bir apartmanda mahsur kalan 11 kişi itfaiyenin çabasıyla kurtarıldı.

Kadıköy'de gece yarısı, 5 katlı apartmanın 4. Katında çıktı. Olay yerine giden itfaiye, vakit kaybetmeden müdahaleye başladı. Ancak müdahale sırasında apartmanda yaşayanlar, arka bahçeye bir kişinin atladığını söyledi. Ekipler dikkatlerini hemen arka bahçeye verdi.


Yangın çıkan dairede yaşayan 26 yaşındaki genç, yerde yaralı halde bulundu. Genç sedyeye konularak ambulansa taşındı. Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.


Sonunda itfaiye yangını söndürdü. Polis küle dönen evde 2 saat delil aradı. Gencin ölümündeki şüphe giderilmeye çalışılıyor. Yerde yaralı bulunduğunda çıplak olduğu ve boynunda kan olduğu bilgisi paylaşıldı.


Bu Kadıköy'deki tek yangın değildi. 7 katlı bir apartmanın da elektirk panosu alev aldı. Yangının büyümesini apatman görevlisi Eyüp Kaymak önledi.


İtfaiye, yoğun duman dolayısıyla dairelerinde mahsur kalan 11 kişinin yardımına koştu. Merdiven uzatıldı. Hepsi tek tek aşağı indirildi. İlk müdahaleleri ambulansta yapılan apartman sakinlerinin sağlık durumları iyi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS