hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  6,6'lık depremin yeni görüntüleri, depremin gücünü ortaya koyuyor | Video

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  İzmir'de cuma günü olan 6,6'lık depremin ardında bıraktığı enkazlarda arama çalışmaları sürerken depreme ilişkin yeni görüntüler de ortaya çıkıyor. Panik anları Güvenlik kameralarına yansıdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  6,6'lık deprem İzmir'i saniyeler içinde adeta cehenneme çevirdi. Ortaya çıkan yeni görüntüler depremin etkisini gözler önüne serdi.

  Türkiye geçen cuma günü saat 14.51'de İzmir'i vuran depremle sarsıldı. İzmir'de deprem anı, Bayraklı ve Bergama ilçelerindeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

  Görüntülerde, binanın sallanmaya başlamasıyla çalışanların çığlıkları ve panikle koşuşturmaları yer alıyor. Deprem masaların hareketlenmesine ve dolaplardaki eşyaların da dökülmesine neden oluyor. Depremi yaşayanların panik halleri depremin gücünü ortaya koyuyor.

  Burası da özel bir okulun anasınıfı. Deprem sırasında uykuda olan çocukları, öğretmenleri kucaklayarak güvenli bir yere taşıdı.

  Diğer sınıflardaki öğrenciler depreme bire bir tanık oldu. Bilinçliydiler. Sıralarının altına girerek cenin pozisyonu aldılar.

  Bir dükkanın girişindeki cansız mankenler böyle yıkıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Deprem bir kişiyi de asansörde yakaladı. 48 katlı bir gökdelenin asansöründe yakalanan Cahit Kaya’nın korku dolu anları asansör kamerasına yansıdı..

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow