AK Parti saha çalışmalarına hız verdi

AK Parti saha çalışmalarına hız verdi

AK Parti, 2023 seçimlerine hazırlıkların bölgelerdeki yoğun ziyaretlerle sürdürüyor. 2023'e doğru şehir buluşmaları kapsamında AK Parti kurmayları ve bakanlar, illeri ziyaret ederek rapor hazırlıyor. Hazırlanan raporların yeni dönem milletvekili listelerinde belirleyici rol oynayacağı ifade ediliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

AK PARTİ KURMAYLARI VE BAKANLAR ŞEHİRLERİ GEZİYOR

AK Parti, 2023 seçimlerine hazırlanırken saha çalışmaları da hız kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla başlatılan 2023'e doğru şehir buluşmaları ile illerde nabız tutuluyor, bölgelerdeki parlak isimler belirleniyor.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarına, "Yeni milletvekili listelerini belirlerken ince eleyip sık dokumamız gerekiyor" ifadesini kullandı. Bu kapsamda AK Parti'de saha çalışmaları yeni bir boyut kazandı.

Erdoğan'ın talimatıyla sahaya çıkan AK Parti kurmayları ve bakanlar, belirlenen program dahilinde illeri ziyaret ediyor. Bu ziyaretlerde milletvekillerinin çalışma performansları değerlendiriliyor. İl ziyaretlerine bölge milletvekilleri ile MKYK üyeleri de katılıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

VEKİLLERİN PERFORMANSI RAPORLARA YANSIYACAK

Ziyaretler sırasında illerin sorunları, milletvekillerinin performansları analiz ediliyor. Bu analizler raporlanarak genel merkeze sunuluyor. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'a iletilen raporların, milletvekili listelerinin belirlenmesinde önemli unsur olarak öne çıkacağı belirtiliyor.