AK Parti'den saha çalışmalarını genişletme kararı

AK Parti'den saha çalışmalarını genişletme kararı

AK Parti, 2023 seçimlerine giden yolda saha çalışmalarını genişletme kararı aldı. Bakanların ve AK Partili kurmayların katılımı ile şehirlerde gerçekleştirilen toplantılar, köylere kadar uzanacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

AK Parti 2023 seçimlerine gidenyolda gerçekleştirdiği şehir buluşmalarını köylere taşıma kararı aldı. Bakanlar, genel başkan yardımcıları ve tanınmış isimler köylerde toplantılar yapacak.

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantıda 2023 seçimlerine dönük çalışmalar ele alındı. Halihazırda "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" adıyla gerçekleştirilen toplantıların konseptinin genişletilmesi gündeme geldi. MKYK'da alınan karara göre buluşmalar köylere kadar uzayacak. Bakanlar ve AK Partili kurmaylar, Erdoğan'ın talimatıyla il programlarında köylerde de toplantılar gerçekleştirilecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda son 1 ayda yapılan açılışlar ve programlara dikkat çekti. Yusufeli barajına dikkat çeken Erdoğan, "Bu hizmetleri vatandaşa daha çok anlatın" dedi. MKYK üyelerini 2002'den bu yana yapılan açılışlarda kullanılan makaslardan oluşan Beştepe'deki sergiyi gezmeye davet etti.

Erdoğan, aralık ayının ilk haftasında kurmayları ile bir araya gelecek. MYK'nın gündeminde ise milletvekili aday listelerinin belirlenmesi için yapılacak hazırlık çalışmalarının takvimlendirilmesinin olması bekleniyor.