hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Altınok'tan seçim vaadi: "Doğal gaz yardımını bin liraya çıkaracağız"

  KAYNAKCnnturk.com

  Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok Kalecik'te AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı. Altınok, 31 Mart'ta seçimi kazanmaları halinde doğalgaz yardımını 500 liradan bin liraya çıkaracaklarını, emeklilere verilen bin liranın 5 bin liraya yükseltileceğini söyledi. Kalecik'te esnafı da ziyaret eden Altınok, bu sırada CHP Seçim Bürosu’na girerek CHP'lilerle sohbet etti, seçimler için şans diledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Kalecik'te AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı. Seçim vaatlerini bir bir sıraladı. 31 Mart'ta seçimi kazanmaları halinde, mazot desteğini 500 litreye, tohum desteğini 2 ton ila 5 tona çıkaracaklarını söyledi. 400 lira et desteğinin Ankara Kart ile 2 bin 500 liraya yükseltileceğini, doğal gaz yardımının ise bin lira olacağını vurguladı.

  Altınoktan seçim vaadi: Doğal gaz yardımını bin liraya çıkaracağız

  “Doğal gaz yardımını 500 liradan bin liraya çıkarıyoruz. Büyükşehrin emeklilerimize verdiği bin liranın yerine 15 Nisan'da 5 bin lira hesaplarına yatıracağız inşallah. Kentsel dönüşüm devam edecek ikinci etabı. Doğal gazınız geldi, köylerimiz pırıl pırıl olacak. Bir tane Ankaralı hemşerimizin ayağı çamura değmeyecek. Pırıl pırıl yapacağız. Altyapısı, üst yapısı, parkları, spor tesisleri, her köyümüzden bir hemşerimizi işe alacağız. Onun görevi ne olacak, parklara bakacak, spor tesislerine bakacak. Tarımı geliştireceğiz, arıcılık geliştireceğiz, hayvancılık geliştireceğiz.”

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Altınoktan seçim vaadi: Doğal gaz yardımını bin liraya çıkaracağız

  Altınok, Kalecik'te esnafı da ziyaret etti. Duraklarından biri de CHP Seçim Bürosu oldu. Büroya giren Altınok, CHP’lilerle sohbet etti, seçimler için şans diledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow