AVM'deki hırsızlık kamerada

Video: AVM'deki hırsızlık kamerada

İstanbul'da bir AVM'ye giren Azerbaycan uyruklu 3 kişi göz göre hırsızlık yaptılar o anlar ise AVM'nin güvenlik kamerasına yansıdı. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile o hırsızlar kıskıvrak yakalandı.

Önce çantanın olduğu masaya yaklaştı. Sonra yanında getirdiği çantanın içine çaldığı çantayı koyup ilerledi. Hırsızlık anlar AVM'nin güvenlik kamerasına yansıdı.

AVM'nin yemek katına gelen bir kişi çantasını masaya bırakıp yemek siparişi vermeye gitti. O sipariş verirken Azerbaycan uyruklu bir kişi ise masaya yaklaştı. Kimseye çaktırmadan masadaki çantayı yanında getirdiği çantanın içine sokarak hızla ilerledi. Her şeyden yemek siparişi veren kadın ise döndüğünde çantasını bulamadı polis ekiplerine hemen haber verildi.

Önce Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri AVM'ye araçla gelen 3 şüphelinin plakaları tespit etti, ardından onları yakalamak için plan yaptı. Polis ekipleri araca çarptı süsü vererek hırsızları çağırdı, hırsızlar olay yerine geldiklerinde ise kıskıvrak yakalandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS