Bahçeli'den 3T ziyaretleri

Video: Bahçeli'den 3T ziyaretleri

MHP Lideri Bahçeli, bayram sonrasında yerel seçimlerde belediye başkanlığı kazandıkları illeri kapsayan teşekkür ziyaretlerine devam edecek. Bahçeli, bu ay içinde Bayburt ve Erzincan’a gidecek. Eylül ayında ise Manisa'yı ve memleketi Osmaniye’yi ziyaret edecek.

Bahçeli, 31 Mart Yerel seçimlerinde partisinin belediye başkanlığı kazandığı illeri ziyaret edecek. Bu kapsamda önce Bayburt ve Erzincan’a gidecek. İki ile yönelik, takdir, tebrik ve teşekkür ziyaretlerinin bu ay içinde gerçekleşmesi bekleniyor.


MHP Lideri Devlet Bahçeli, 26 Ağustos’ta ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi olarak Malazgirt Zaferi'nin 948. yıl dönümü kutlamalarına katılacak.


30 Ağustos’ta ise Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki Zafer Bayramı kutlamalarına katılacak.


MHP Lideri Eylül ayında da teşekkür ziyaretlerine devam edecek. Partisinin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazandığı Manisa'ya ve memleketi Osmaniye'ye gidecek.


Ziyaretler sırasında Bahçeli, parti teşkilatlarını ve belediye başkanlarını yerel seçimlerde gösterdikleri performanstan dolayı kutlayacak.


Ziyaret ettiği yerlerde vatandaşlara da hitap edecek MHP Lideri, Cumhur İttifakı vurgusu yapacak, hassasiyetlerin altını bir kez daha çizip, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden geriye dönüş olmadığını söyleyecek.


MHP Lideri Ekim ayından itibaren ise Belediye Başkanlığı kazandıkları ilçelere yönelik ziyaretlere başlayacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS