Bakan Karaismailoğlu'ndan 6'lı masaya tepki

Bakan Karaismailoğlu'ndan 6'lı masaya tepki

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, muhalefet partilerinin bir araya geldiği 6'lı masa ile ilgili konuştu. "Üzerinde 6 kişi gözüküyor, altında da Türkiye'nin başına musibetler açan kesimler dolaşıyor" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

'CUMHURBAŞKANI ADAYINI BİLE NET OLARAK SÖYLEYEMİYORLAR"

Bakan Karaismailoğlu, Çubuk Belediyesi ile AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. İlçe başkanlığında konuşan Karaismailoğlu, şunları kaydetti:

"Bir taraftan da bakıyorsunuz bir muhalefet var 'Bugün hangi masayı, nerede kuracağız? Hangi masayı nerede kaldıracağız?' bunun hesabı içerisindeler. Bunlar Türkiye'nin yönetimine talip olan insanlar. Allah göstermesin, vatandaşımız onlara fırsat vermeyecektir. Zaten o masadan bir şey çıkmaz. Üzerinde 6 kişi görünüyor, Türkiye'de yıllardır başımıza ne musibetler açtığı belli olan kesimler de altında dolaşıyor. O masalar da milletin derdi yok. Sadece kendi geleceklerini planlıyorlar. Bir tane Cumhurbaşkanı adayını bile net olarak söyleyemiyorlar. Bizim Cumhurbaşkanımız, milletin gönlünde taht kurmuş, dünyaya vizyon veren liderimiz ortada ve adayımız da belli."