hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boşanmak istedi, dehşeti yaşadı

  Adana'nın Seyhan ilçesinde yaşayan Ayşegül Balaaltan eşinden boşanmak istedi. Kararından vazgeçmeyen kadının evi ve kamyoneti ayrılmak istediği eşi tarafından yakıldı. Ayşegül Balaaltan, 14 yıllık evliliğinde yaşadığı kabus dolu günleri CNN TÜRK muhabiri Merve Tokaz'a anlattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ayşegül Balaaltan 14 yıl önce Kasım Balaaltan ile evlendi. İlk başta bir sorun yoktu ancak zaman geçtikçe o evlilik genç kadın için adeta bir cehenneme dönüştü. Uyuşturucu bağımlısı Kasım Balaaltan, Ayşegül Balaaltan'a çocuklarının gözünün önünde defalarca şiddet uyguladı.

  Üç çocuk annesi Ayşegül Balaaltan, yaşadığı bu cehenneme daha fazla dayanmak istemiyor. Genç kadın,"Çocuklarımın yanında uyuşturucu kullanıp, beni dövüyordu. Her şeye şahit oldular. Çocuklarım için katlanıyordum ama onlar da istemeyince boşanmaya karar verdim. Evimin yandığını görünce dizlerimin bağı çözüldü. Sanki bu evden, benim cenazem çıktı. Evi ve kamyonetimizi yakacağını söylüyordu. Bu dediklerini yaptı. Şimdi sıra bana geldi. Beni öldüreceğini de söylüyordu. Boşansam bile can güvenliğim yok. Tutuklanması için beni öldürmesi mi gerekiyor? Burası benim geçim kaynağımdı. İş yerinde cam işi yapıyorduk. Her zaman yanında oldum, yardım ettim. Benden ne istedi? Çocuklarına, bana ve emeklerime acımadı" diye konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow