hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Büyükçekmece'de maymunun saldırdığı 3 kişi yaralandı

  İstanbul Büyükçekmece'de evde beslenmesi yasak olan hayvanlardan maymun, sahibinden kaçtı ve sokaktan geçenlere saldırdı. 3 kişinin yaralandığı olayın ardından sahibi maymunu alıp ortadan kayboldu. O maymun ve sahibi aranıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Olay, Fatih Mahallesi'nde meydana geldi. Sokakta başıboş bir şekilde dolaşan maymun yoldan geçenlere saldırmaya başladı. Maymunu görenler korkup kaçarken, dört katlı binanın ikinci katına kadar tırmanan maymunun, balkondan evin içine girerek evi dağıttığı anlar ev sahibi tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Maymunun sahibi olduğu iddia edilen kişiler maymunu alarak olay yerinden uzaklaştılar. Maymunun saldırısına maruz kalan üç kişiden ikisi olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı.  

  Büyükçekmecede maymunun saldırdığı 3 kişi yaralandı

  EV SAHİBİ YAŞANANLARI ANLATTI 

  Maymunun girdiği evin sahibi Metin Tunçel, "Telefon geldi, maymun eve girmiş. Koşa koşa geldik, evi dağıtmış zarar vermiş. Alt kat komşumuzu darp etmiş. Ambulans ile kaldırmışlar. Durum bu, maymunu arıyoruz yani. Evet, çevredekileri de ısırmış. Benim bildiği alt kat komşumuz var Nermin teyze, onu baya bir darp etmiş ambulans ile hastaneye kaldırmışlar. Bir de komşularımız var, onlarında ayaklarından ısırmış. Sonra sahipleri gelip, kucağına gitmiş sahibinin sonrada kaçmışlar" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Büyükçekmecede maymunun saldırdığı 3 kişi yaralandı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow