Cinayet sonrası görüntüleri ortaya çıktı

Video: Cinayet sonrası görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Arnavutköy'de ailesinden 4 kişiyi vurarak öldüren Veysel Aydın'ın olay sonrası görüntüleri ortaya çıktı. Kocaeli'nde yakalanan zanlı, annesi, ağabeyi, üvey babası ve üvey kız kardeşini öldürdükten sonra Kocaeli'de yakalanmıştı.

Evde dehşet saçtı. Dakikalar içinde ailesini katletti. Kilometrelerce uzakta yakalandı.


İddiaya göre 24 yaşındaki Veysel Aydın ile aile üyeleri arasında kredi borcu nedeniyle tartışma çıktı. Saldırgan, Arnavutköy Anadolu mahallesindeki evde annesi, ağabeyi, üvey babasını silahla, 9 yaşındaki üvey kardeşini de bıçakla öldürerek kaçtı.


Veysel Aydın'ın cinayet sonrası görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarında Aydın, arabanın yanına gelip şoför mahallindeki kapıyı açıyor. Önce direksiyon başına geçen zanlı, sonra tekrar arabadan inip ileri geri yürümeye başlıyor. Bu sırada elindeki telefon dikkat çekiyor. Daha sonra arabanın bagajından beyaz bir şey alan Aydın, elindekini arka koltuğa bırakıp yeniden şoför mahalline geçiyor. Görüntü otomobiliyle sert bir şekilde "U" dönüşü yapan Aydın'ın olay yerinden uzaklaşma anıyla son buluyor.


Veysel Aydın'ın işe gitmemesi üzerine ortaya çıkan aile katliamı, çalınmasına rağmen kapının açılmaması üzerine polisin çilingir yardımıyla kapıyı açması sonucu ortaya çıkmıştı.


Kocaeli'de yakalanan Veysel Aydın, asayiş şube müdürlüğündeki sorgusunda suçunu itiraf etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS