hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Denizde boğulan Özdoğan son yolculuğuna uğurlandı | Video

  Çevik Kuvvet Polisi Özgül Özdoğan, tatile gittiği Antalya'nın Kemer ilçesinde girdiği denizde boğularak yaşamını yitirmişti. Özdoğan, Karabük’te toprağa verildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğularak hayatını kaybeden Çevik Kuvvet Polisi Özgül Özdoğan son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde gözyaşları sel oldu.

  Özgül Özdoğan, 30 yaşındaydı. Diyarbakır Emniyeti'nde Çevik Kuvvet şubesinde görev yapıyordu. Tatil için eşi ve çocuğuyla birlikte Antalya'nın Kemer ilçesine gitmişti.

  Özgül ve Seyit Özdoğan çifti deniz yatağını da yanlarına alarak suya girmişti. Kıyıdan 300 metre açıldıkları sırada dengelerini kaybedip deniz yatağından suya düştüler. Özgül Özdoğan suda kaybolurken, eşi yüzerek kıyıya çıktı. Çevredekiler de genç kadını bulabilmek için hemen suya atladı. Özdoğan denizden çıkarıldı, ancak sağlık ekiplerin yaptığı kontrolde hayatını kaybettiği belirlendi.

  Özgül Özdoğan'ın cenazesi otopsinin ardından Karabük’e getirildi. Törene Özdoğan'ın ailesi, Karabük Valisi Fuat Gürel ve vatandaşlar katıldı. Özdoğan'ın naaşı cenaze namazının ardından toprağa verildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow