Engelli kızı için yardım bekliyor

Video: Engelli kızı için yardım bekliyor
<a class="in-news-link" href="/bursa" target="_blank" title="Bursa haberleri">Bursa</a>'da biri <a class="in-news-link" href="/engelli" target="_blank" title="engelli haberleri">engelli</a> üç çocuğuna bin bir güçlükle bakan bir anne, <a class="in-news-link" href="/sevilay-erdemci" target="_blank" title="Sevilay Erdemci haberleri">Sevilay Erdemci</a>. eşi tarafından terk edilen Erdemci, sadece engelli maaşıyla geçiniyor. Çocukları için <a class="in-news-link" href="/yardim" target="_blank" title="yardım haberleri">yardım</a> bekliyor.

Bursa'da biri engelli üç çocuğuna bin bir güçlükle bakan bir anne, Sevilay Erdemci. eşi tarafından terk edilen Erdemci, sadece engelli maaşıyla geçiniyor. Çocukları için yardım bekliyor.

Damla Erdemci 18 yaşında, dünyaya zihinsel ve fiziksel engelli olarak geldi. Babası, o daha çok küçükken onları terk etti. Onun ve kardeşlerinin tüm sorumluluğu Sevilay Erdemci'ye kaldı.

Bursa'da üç çocuğuyla kirada yaşayan erdemci, maddi sıkıntı yaşıyor. Kızının tek bir gülücüğüyle bile mutlu olan anne Erdemci, yardım bekliyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS