hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Girdiği nehirden kaybolmuştu! Yeni görüntü ortaya çıktı

  Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde peşinde bulunan şahıslardan kaçtığı esnada nehre atladığı iddia edilen adamın su üzerinde hareketsiz şekilde sürüklendiği anların videosu ortaya çıktı. Videoyu çeken çocukların ise korkuyla ‘öldü’ diyerek kaydı durdurduğu anlar dikkatlerden kaçmadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Olay, dün akşam saatlerinde Köprübaşı Mahallesi mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre, Salih Şimşek (31) peşinde bulunan şahıs veya şahıslardan kaçmak için Sakarya Nehri’ne atlayarak karşıya geçmek istedi. Karşı tarafa yüzmeye çalışan adam, suyun akıntısına kapılarak gözden kayboldu. Konunun bildirilmesi üzerine bölgeye sevk edilen AFAD ve polis ekipleri gece saatlerine kadar sürdürdükleri çalışmalarda herhangi bir bulguya rastlayamadı.

  YAKINLARININ ACILI BEKLEYİŞİ SÜRÜYOR

  Sabah saatlerinde Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı 4 deniz polisi, Sakarya, Eskişehir ve Kütahya AFAD’a bağlı 9 personel ile 4 araç ve bir de botla arama çalışmaları başladı. Çalışmaların devam ettiği bölgede ise Şimşek’in yakınlarının acılı bekleyişi sürüyor.

  GENCİN SUDA HAREKETSİZ SÜRÜKLENDİĞİ VİDEO ORTAYA ÇIKTI

  Öte yandan, Salih Şimşek’in peşindeki kişi veya kişilerden kaçtığı esnada suya atladığı iddia edildi. O esnada bölgede bulunan çocuklar tarafından kayıt altına alınan görüntülerde; şahsı koşarak suya atlaması ve yüzmeye çalıştığı anlar yer aldı. Yeni ortaya çıkan videoda ise; nehre atladıktan sonra hareketsiz olarak su üzerinde sürüklendiği anlar yer aldı. Şimşek’in bedeninin hareketsiz şekilde sürüklendiği ve bu anları çeken çocukların korkuyla ‘öldü’ diyerek kaydı durdurduğu anlar dikkatlerden kaçmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow