hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İki hemşirenin şüpheli ölümü

  Melike Şahin ve Adile Kılınç... İkisi de hemşireydi. Meslekleri gibi kaderleri de aynı oldu. İki genç kadın erkek arkadaşlarının evindeyken şüpheli şekilde hayatlarını kaybetti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2 ŞEHİR, İKİ BENZER ÖLÜM, İKİSİ DE 4. KATTAN DÜŞTÜ

  Melike Şahin ve Adile Kılınç... İkisi de hemşireydi. Meslekleri gibi kaderleri de aynı oldu. İki genç kadın, erkek arkadaşlarının evindeyken şüpheli şekilde yüksekten düşerek yaşamını yitirdi.

  Melike Şahin, 20 yaşındaydı. Konya'da hemşirelik bölümü 3. sınıf öğrencisiydi. Sevgilisinin kaldığı pansiyona gitti. İddiaya göre aralarında tartışma çıktı. Melike Şahin o tartışmanın sonrasında 4. kattan düşerek yaşamını yitirdi.

  Erkek arkadaşı gözaltına alındı. İfadesinde, Melike'nin tartışmadan sonra atlamak için pencereye koştuğunu, engel olamadığını öne sürdü. Zanlı, ifadeden sonra serbest kaldı.

  Adile Kılınç da Gaziantep'te özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde görevliydi. İddiaya göre,
  kendisi gibi hemşire olan erkek arkadaşı Çağrı Şaşmaz'ın evine gitti. Tartışma çıktı. Balkona çıkan Adile Kılınç da 4. kattan düştü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ağır yaralı halde hastaneye kaldırıldı. Ancak o da kurtarılamadı. Adile'nin şüpheli ölümü üzerine soruşturma başlatıldı. Erkek arkadaşı Çağrı Şaşmaz gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow