hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İnşaatta çalışan tıp öğrencisi üzerine beton blok düşerek öldü

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Yarıyıl tatilinde para kazanmak için İstanbul'da bir inşaatta çalışmaya başlayan 22 yaşındaki tıp fakültesi öğrencisi Remzi Ersu, üzerine beton blok düşerek hayatını kaybetti. Ersu ile birlikte yaralanan diğer işçinin sağlık durumu da ciddiyetini koruyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yarıyıl tatilinde para kazanmak için İstanbul'da bir inşaatta çalışmaya başlayan 22 yaşındaki tıp öğrencisi Remzi Ersu, üzerine beton blok düşerek hayatını kaybetti.

  Taş ocağı işçisi yaşam savaşını kaybetti

  Tıp öğrencisi Remzu Ersu'nun yaşamını yitirdiği "iş kazası", Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarındaki bir inşaatta meydana geldi.

  Edinilen bilgiye göre, Van’da öğrenim gören 22 yaşındaki Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Remzi Ersu sömestr tatilini geçirmek için İstanbul’a geldi.

  Soma'da maden ocağında iş kazası: 1 ölü

  Tatilde para kazanmak isteyen Ersu yeğeni Sefer Deli’nin yanında bir inşaatta çalışmaya başladı.

  İnşaat çalışması sırasında vinç tarafından kaldırılan beton blok vincin halatının kopmasıyla birlikte üniversite öğrencisi Ersu ve yeğeni Deli’nin üzerine düştü.

  Diğer çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ağır yaralanan Ersu ve Deli sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından çevrede bulunan en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

  Talihsiz öğrenci Ersu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

  Acı haberi duyan talihsiz gencin yakınları hastaneye akın etti. Ersu’nun yakınları gözyaşlarına boğulurken, ağır yaralanan Sefer Deli’nin ise tedavisine devam edildiği öğrenildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow