İYİ Parti'den Ahmet Edip Uğur'a soru

İYİ Parti'den Ahmet Edip Uğur'a soru

Eski Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur istifa ederken tehdit edildiğini söylemişti. Bu açıklamanın ardından İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Uğur'un İçişleri Bakanlığı'ndan bir yetkili tarafından tehdit edildiğini iddia etmiş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'Bu kişi kim?' diye sormuştu. Ok, bu sefer Ahmet Edip Uğur'a bir soru sordu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 AK Parti'de istifası istenen başkanlardan istifası en olaylı olan eski Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur olmuştu. Uğur istifa ederken 'tehdit edildim' demişti. Uğur'un bu sözlerinin ardından İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok,  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, 'İçişleri Bakanlığı'ndan bir yetkiliyi elinde bir dosya ile Edip Uğur'un kayınbiraderine gönderdiğiniz doğru mudur' diye sormuştu.

Ahmet Edip Uğur istifa ettiği için kurban kestiler

İsmail Ok bu kez Ahmet Edip Uğur'a bir soru yöneltti. 'O dosyanın içinde ne vardı, seni, çocuklarını ve eşini hapse götürecek dosyada ne vardı ki istifa etmek durumunda kaldınız?' dedi. Ok sözlerine şöyle devam etti: 'Adınız FETÖ'ye, yolsuzluk ve rant soruşturmalarına mı karıştı, bu belgeler mi vardı o dosyada?'

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı