Kılıçdaroğlu: HDP desteğinden memnunuz

Kılıçdaroğlu: HDP desteğinden memnunuz

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin "Davutoğlu ve Babacan ittifaktan çıksın, koşulsuz destek olurum" teklifine "cevabım yok" dedi. "Biz yolumuza devam ediyoruz" diyen Kılıçdaroğlu, HDP'nin desteğinden memnun olduğunu söyledi.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

"Bize destek veriyorlar, biz bu destekten memnunuz. Şu bize destek vermesin, o bize destek versin, ölye bir şey yok. Herkesin oyunu istiyoruz."

Cumhurbaşkanlığı seçiminde HDP'nin verdiği destekten memnun olduğunu bu sözlerle belirtti. Katıldığı televizyon programında soruları yanıtlayan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP'ye verilmiş bir sözleri olmadığını söyledi.

"Bizim bir partiye söz verme şansımız yok zaten. Bizim görüşümüz de net, HDP'nin dahil olduğu üçüncü ittifakın görüşü de net."

KILIÇDAROĞLU: İNCE'YE YANITIM YOK

Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin "Davutoğlu ve Babacan ittifaktan çıksın, koşulsuz destek olurum" teklifini de değerlendirdi.

"Cevabım yok. Biz yolumuza devam ediyoruz. Memleket Partisi'ni ziyaret ettikten sonra Engin Altay'ı Muharrem Bey'e gönderdim akşam. Bir teklif yapıldı ama kabul edilmedi."

"DEEP FAKE" İDDİASININ KAYNAĞI NE?

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Ve seçim öncesi kurgu bir video yayınlanacağı iddiası. Kılıçdaroğlu, iddiasının kaynağını açıkladı.

"Bunlar bu gidişin düzelmesi için elbette ki gelip bilgi veriyorlar. Devlete sadık, devletini seven, gidişten rahatsız olan ve bunun düzelmesini isteyen bürokrasi var bu ülkede."

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow