hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kılıçdaroğlu'nun avukatı Çelik, virüse yakalandı | Video

  Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztrak koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik de koronavirüse yakalandığını duyurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztrak koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Öztrak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yaptırdığım koronavirüs testinin pozitif çıktığını az önce öğrendim. Sağlık durumum şu an gayet iyi" dedi.

  Birkaç hafta evden çalışacağını belirten Öztrak, "Yakın zamanda benimle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını rica ediyorum" açıklamasında bulundu.

  CHP, Faik Öztrak’a geçmiş olsun mesajı yayımladı. Partiden yapılan açıklamada "Sağlığına kavuşarak, bir an önce aramıza dönmesini bekliyoruz" denildi.

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Albayrak, Öztrak'ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini söyledi. "En kısa zamanda sağlığına kavuşarak işinin başına dönmelerini temenni ederim" ifadelerini kullandı.

  Öztrak'ın ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve CHP'nin avukatı Celal Çelik de koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çelik, “Ben çok iyiyim ancak, az da olsa benimle temas etmiş kişileri uyarmak istedim! lütfen dikkat edin ve test yaptırmayı ihmal etmeyin” uyarısında bulundu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow