hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  "Kulaklıkla müzik dinliyor" diye vurdu

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  İstanbul Zeytinburnu'nda bir atölye çalışanı, iş yerinde arkadaşını bacağından vurdu. Bahanesi kulaklıkla müzik dinlemesiydi. İhsan Yalçın ve Volkan Kamber'in özel haberi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Müzik dinleyerek çalışan arkadaşına "kulaklığını çıkar" dedi ve hakaret etti. O bunu umursamayınca, belinden silahını çıkarıp bacaklarından vurdu.

  Saldırının yaşandığı yer Zeytinburnu'nda bir atölyeydi.

  İŞ ARKADAŞIYLA ÖNCE TARTIŞTI SONRA KURŞUN SIKTI

  Yabancı uyruklu bu genç ile iş arkadaşı bir gün önce tartışma yaşadı. İddiaya göre, gerginliğin nedeni çalışırken kulaklıkla müzik dinlemesi, söylenenleri de duymamasıydı. O gün tartışma çok sürmedi.

  O çalışan bir gün sonra beline silah takıp geldi. Akşama doğru sorun yaşadığı iş arkadaşının yanına gitti. Kulağına eğildi ve ona hakaret etmeye başladı.

  Kulaklıkla müzik dinliyor diye vurdu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Makine başında çalışan yabancı uyruklu, uyarıyı umursamadı. Tabii adam o anda silahına davrandı. Peşe peşe tetiğe bastı.

  Silah ard arda patladı, bir kişi yaralandı. Hatta acıyla bağırıyordu. Ama çalışanlardan bazıları bunu umursamadı. Hatta yerinden kalkmayanlar dahi vardı.

  Neyseki duyarlı olanları girdi devreye. Arkadaşlarının yarasına tampon yaptılar. Sonra da onu otomobille hastaneye götürdüler.

  Sakince uzaklaşan saldırgan ise çok kaçamadı. Polis kısa sürede yakaladı. Sorgulandıktan sonra da tutuklandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow