Polis memurlarından örnek davranış

Video: Polis memurlarından örnek davranış
<a class="in-news-link" href="/ankara" target="_blank" title="Ankara haberleri">Ankara</a> <a class="in-news-link" href="/altindag" target="_blank" title="Altındağ haberleri">Altındağ</a>'da bir polis karakolu, soğuk havada dışarıda kalan köpeklere kapılarını açtı. Polis memurları, mesaiden arta kalan zamanlarında, hayvanların beslenmesi ve bakımıyla ilgileniyor, aşılarını yaptırıyor. Karakolun son misafiri, büyük köpeklerin saldırısından kaçan bir yavru köpek.

Ankara Altındağ'da bir polis karakolu, soğuk havada dışarıda kalan köpeklere kapılarını açtı. Polis memurları, mesaiden arta kalan zamanlarında, hayvanların beslenmesi ve bakımıyla ilgileniyor, aşılarını yaptırıyor. Karakolun son misafiri, büyük köpeklerin saldırısından kaçan bir yavru köpek.

Bahçede dolaşan köpekler, soğuk havadan, ilgisizlikten ya da diğer hayvanların saldırısından kaçıp gelmişler. Ankara Altındağ İlçe Emniyetine bağlı Devriye Ekipler Amirliği'ndeki polis memurları, sokak hayvanlarına yönelik iyiliksever tutumlarıyla dikkat çekiyor. "Onlar insanlara muhtaç" diyen polis memuru Murat Altınkaynak bir yıldır Duman'a ilgiyle bakıldığını anlatıyor. Bahçeye onun için bir yuva yapılmış. Polisler ona sahip çıkınca, o da karakolu sahiplenmiş.

Karakol, çevrede yaşayanların da uğrak noktası haline gelmiş. Hayvanseverler karakoldaki köpeklere mama getiriyor. Zaman zaman çocuklar da köpekleri sevmeye geliyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS