Son dakika... MHP'de MYK toplantısı! Bahçeli'den açıklama

Son dakika... MHP'de MYK toplantısı! Bahçeli'den açıklama

Son dakika haberine göre, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

MHP lideri Bahçeli'nin açıklaması şu şekilde;

Sosyal medya denetim altına alınmalı. Sosyal medya ile provokasyona millet izin vermez. Konu hukuki temel bağlanmalı. 

Son gelişmeler göstermiştir ki sosyal medyanın denetim altına alınması şarttır. 1 Ekim 2022 tarihinde TBMM çalışmalarına başlar başlamaz hazırlığı büyük oranda tamamlanmış olan sosyal medya düzenlenmesi hukuki bir temele bağlanmalıdır. Siyaset yapıyor olmanın bir erdemi olmalıdır.

Bir suç varsa üstelik suçlu tespit edilmişse bununla ilgili ne yapılacağı mevduat gereğince açıktır, bellidir. Toplumsal huzurumuzun yanında milli birlik güvenliğimiz sosyal medyanın dipsiz kuyularında tahrip edilemeyecektir. Böylesi bir zillete asla müsaade edilmeyecektir. FETÖ yöntemleriyle sonuç almaya, siyaseti dizayn etmeye karanlık bir teşebbüstür. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Provokasyon üstüne provokasyon meyil edenler Türkiye önüne taş koyamayacaktır. "Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız " diyerek CHP Genel Başkanı da siyasi edep sınırlarına mutlaka dönmelidir. Bizatihi kendi ağzından siyasi hayatının sonuna geldiğini Kılıçdaroğlu için de 2023 tasfiye yılı olacaktır. Bu sefil zihniyet emperyalizmin tetikçisi haline gelmiştir. Zira her şey gün gibi ortadadır. Artık saklanacak, gizlenecek, kaçacak durumu da kalmamıştır. Kılıçdaroğlu'nun milliyetçilik iddiaları sahtedir.

Kılıçdaroğlu, askerimizin de polisimizin de milli güvenliğimizin de karşısındadır. Türk milleti seni affetmeyecek. MHP kahraman güvenlik güçlerimizin sonuna kadar yanındadır.

Sokak aralarında kanunsuz gösteri yapanlara, Türk polisinin hukuk içinde yaptığı müdahale Kılıçdaroğlu’nu çileden çıkarmıştır. Sözde öğretmene yapılan efeliği affetmeyeceğini söyleyen Kılıçdaroğlu, affetse ne çıkar affetmese ne çıkar?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

YUNANİSTAN'IN EGE'DEKİ TACİZLERİ 

Karşılıksız bırakılmaması gereken bir haydutluk. Bu tacizler CHP'nin gündeminde yok. Yunanistan bardağı taşırmak üzere. 

"CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ ERDOĞAN"

Cumhurbaşkanı adayımız Erdoğan. Seçim için olağanüstü bir çabayla çalışacağız. 

MHP 2023'te yapılacak seçimlere olağanüstü bir adanmışlıkla hazırlanmaktadır. 9 aylık sürede takip ve temin edilecek stratejik hedeflerimiz ise vatandaşlarımızla yüz yüze iletişim yaygınlaşacaktır. Vekil sayısını en çoklaştırmış MHP'nin varlığı da kesin hedefimizdir. Anayasa değişikliğini sağlayacak çoğunluğa ulaması tartışma götürmeyen hedefimizdir.

KILIÇDAROĞLU'NA KHK TEPKİSİ

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gizli kalmış FETÖ’cülük oynamasın. Vatandaşlarımızın katillerini affa kimse cesaret edemez.