Son dakika! Seyahat yasağı (kısıtlaması) sürecek mi? Erdoğan açıkladı

Video: Son dakika! Seyahat yasağı (kısıtlaması) sürecek mi? Erdoğan açıkladı

Son dakika... Seyahat yasağı ile ilgili son dakika haberi büyük bir dikkatle takip ediliyor. Hafta sonu seyahat yasağı uygulanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklama ile durumu netleştirdi.

Tarabya'daki Huber Köşkü'nde gerçekleştirilen kabine toplantısı, saat 15.10'da başladı. Toplantı, dokuzuncu kez video konferans yöntemiyle yapıldı.

Gelecek haftadan itibaren Ankara’da mesaisine başlaması planlanan Erdoğan’ın bakanlardan brifing aldığı kabinenin en önemli gündem maddesi normalleşme süreci oldu.

SEYAHAT KISITLAMASI KALKACAK MI?

Türkiye'de koronavirüse karşı alınan önlemler sayesinde virüs kontrol altına alınıyor. Vaka sayısı her geçen hafta daha da düşerken vatandaşlar 'Sehayat yasağının (kısıtlamasının) kalkacağı tarihi merak ediyor. 'Seyahat kısıtlaması kalkacak mı?' sorusunun cevabı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklama sonrası belli oldu.

Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün yeniden toplandı. Toplantı sonrası, 'Normalleşme sürecinde atılacak yeni adımlar neler? Seyahat kısıtlaması sona erecek mi? gibi sorular yanıt buldu.

ERDOĞAN, SEYAHAT KISITLAMASI İLE İLGİLİ KONUŞTU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası seyahat kısıtlaması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Şehirlerarası seyahat kısıtlaması 1 Haziran’dan itibaren tamamiyle kaldırılmıştır gelişmeleri takip ederek olumsuz bir durum görürsek bazı illerimiz için bu kısıtlamayı getirebiliriz." ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS