ABD'de maç öncesi saha karıştı!

Video: ABD'de maç öncesi saha karıştı!
İki takımdan önce maskotlar karşı karşıya geldi. Ortalık karıştı. Görüntüler <a class="in-news-link" href="/abd" target="_blank" title="ABD haberleri">ABD</a>'nin Louisiana Eyaleti'nden. <a class="in-news-link" href="/amerikan-futbolu" target="_blank" title="Amerikan futbolu haberleri">Amerikan futbolu</a> takımları <a class="in-news-link" href="/texas" target="_blank" title="Texas haberleri">Texas</a> ve <a class="in-news-link" href="/georgia" target="_blank" title="Georgia haberleri">Georgia</a> arasındaki kritik karşılaşmaya 1 saat kala maskotlar sahaya getirildi. Önce Teksas takımını temsilen "Bevo" adındaki öküz, hemen ardından da Georgia takımını temsilen "UGA" adındaki bulldog alana getirildi.

İki takımdan önce maskotlar karşı karşıya geldi. Ortalık karıştı. Görüntüler ABD'nin Louisiana Eyaleti'nden. Amerikan futbolu takımları Texas ve Georgia arasındaki kritik karşılaşmaya 1 saat kala maskotlar sahaya getirildi. Önce Teksas takımını temsilen "Bevo" adındaki öküz, hemen ardından da Georgia takımını temsilen "UGA" adındaki bulldog alana getirildi.

Ne olduysa bundan sonra oldu. Kameralar UGA'ya odaklanmışken Bevo zincirlerinden kurtulup barikatı yıktı. Bevo uzun boynuzlarıyla etraftakileri savururken UGA alandan uzaklaştırıldı. O anlar kameralara farklı açılardan böyle yansıdı. Bevo bakıcıları tarafından kısa sürede kontrol altına alındı. Olayda yaralanan olmadı. Görüntüler ise sosyal medyada hızla yayıldı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS