Altından Galata Kulesi mücevher fuarına damga vurdu

  1. Yaşam
Video: Altından Galata Kulesi mücevher fuarına damga vurdu
<a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a>'da kapılarını açan mücevher fuarı yoğun ilgi görüyor. Alana girer girmez 157kilo altın kullanılarak yapılan 3 metre boyundaki Galata Kulesi, görenleri kendine hayran bırakıyor. Fuarda en çok ilgiyi ise altından yapılan biberon emzik takımı görüyor.

İstanbul'da kapılarını açan mücevher fuarı yoğun ilgi görüyor. Alana girer girmez 157kilo altın kullanılarak yapılan 3 metre boyundaki Galata Kulesi, görenleri kendine hayran bırakıyor. Fuarda en çok ilgiyi ise altından yapılan biberon emzik takımı görüyor.

İstanbul Fuar Merkezi'nde başlayan Istanbul Jewelry Show'da altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının bulunduğu 800'ün üzerinde yerli ve yabancı mücevher firma ve markası yer alıyor.

Fuarda, altından yapılan Galata Kulesi, tespihler ve emziklerin yanı sıra altın tozundan kahve ve 6 karatlık pırlanta küpe ziyaretçilerin ilgisini
çekti. Katılımcılar fuara özel ürün ve koleksiyonlarını, 85'i aşkın ülkeden 19 binden fazla sektör profesyonelinin beğenisine sundu. Fuar pazar gününe kadar açık olacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS