CNN TÜRK'te "kedi operasyonu"

Video: CNN TÜRK'te "kedi operasyonu"

CNN TÜRK'ün haylaz kedisi Felix, medya grubu binamızda doğum yaptı. Felix'ın doğum yaptığı yer biraz riskli olunca CNN TÜRK çalışanları yavruları kurtarmak için mini bir operasyona girişti. Muhabirimiz Fulya Öztürk'ün paylaşımı ile sosyal medyada yayılan o anlar büyük ilgi gördü.

Onun adı Felix. Asil bakışları, sevgi dolu tavırları ve tüm sevecenliğiyle CNN TÜRK çalışanlarının 1 numaralı dostu, mesai arkadaşı oldu. Demirören Medya binasını kendine yuva edindi.

Felix bir süredir hamileydi. Doğum yapmak için ise ilginç bir yeri tercih etti. CNN TÜRK katındaki zeminin altına giren Felix, dünyaya 3 minik yavru getirdi.

Felix'ın doğum yaptığı yer tehlikeli olunca, CNN TÜRK çalışanları da yavruların zarar görmemesi için mini bir operasyona girişti. O anlar sosyal medyada büyük ilgi gördü. CNN TÜRK Yurt Haber Editörü Seda Akan Şen, Felix'in yavrusunu ilk eline alan kişi oldu. O anları anlattı. "Sabah saatlerinde haber merkezimizde hatta yayın devam ederken bir yavru miyavlaması geldi. Bir türlü bulamadık yavruyu. Karoların altında doğurmuş. Biz de karoları kaldırarak Felix'e erişmeye çalıştık. Karoları kaldırdık ve aşağıda yavruyu bulduk. Sonra annesini bularak kediyi ona teslim ettik. Yavru avucumdan daha küçüktü" dedi.

Demirören Medya binasının tek can dostu da Felix değil. Burası CNN TÜRK haber merkezi. Biz haber merkezi çalışanları olarak burada yalnız değiliz. Bize eşlik eden hayvan dostlarımız var. İşte onlardan biri Pasaklı... Biz burada çalışırken Pasaklı koltuğuna uzanmış bize eşlik ediyor.

3 yavrusu ile birlikte saklandığı yerden kurtarılan Felix'e CNN TÜRK Programlar Asistanı Zeynep Tekin sahip çıktı. Anne ve yavruları şimdi bakım evine yerleştirildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS