Elton John'dan Dolce&Gabbana'ya boykot

Elton John'dan Dolce&Gabbana'ya boykot

Moda ve müzik dünyası arasında sert bir tartışma yaşanıyor. Moda tasarımcısı Dolce ve Gabbana verdikleri bir röportajda eşcinsellerin çocuk sahibi olmasına sert sözlerle karşı çıkmışlardı. Eşcinsel evliliğinden iki çocuk sahibi olan ünlü şarkıcı Elton John çok sert tepki verdi ikiliye. Markanın boykot edilmesi için kampanya başlattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dünyaca ünlü moda tasarımcıları Domenico Dolce ve Stefano Gabbana İtalyan basınına bir röportaj verdi. Bu röportajla gündeme oturdular. Kendileri de 2005 yılına kadar birliktelik yaşayan iki tasarımcı verdikleri röportajda eşcinsellerin çocuk sahibi olmalarına karşı olduklarını tek ailenin geleneksel olan olması gerektiğini söylemişlerdi. "Kimyasal döllenme ve kiralık rahimler hayatın doğal akışına aykırı'' demişlerdi.

Onların bu sözlerine tüm dünyadan tepki geldi. Sosyal medyada markanın boykot edilmesi için başlatılan kampanyaya Elton John'dan da destek geldi.

Eşcinsel evliliğinden iki çocuk sahibi olan John, ''hangi hakla benim çocuklarıma sentetik diyebilirsin'' diye iki modacıya Instagram hesabından sert çıktı. "Antika bu düşünceleriniz tasarımlarınız gibi zamanın çok gerisinde... Bir daha asla markanızı kullanmayacağım" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sosyal medyada "göğüs selfie" paylaşmak artık yasak

Uğur Yücel: "Türkiye'de gişe filmleri ortalamanın altında zekaya hitap ediyor"