Havada paraşütünü yaktı

Video: Havada paraşütünü yaktı
Macera tutkunları heyecanın dozunu biraz daha artırdı, havada <a class="in-news-link" href="/parasut" target="_blank" title="paraşüt haberleri">paraşüt</a> yaktı. İşte görenlerin şaşkınlıkla izlediği o anlar.

Macera tutkunları heyecanın dozunu biraz daha artırdı, havada paraşüt yaktı. İşte görenlerin şaşkınlıkla izlediği o anlar.

"Daha çılgınca bir iş yapılamaz" derken macera tutkunları her seferinde şaşırtmayı başarıyor. Binlerce metreden atlayan sporcu, en olmayacak işi yaptı. Havadayken kendi paraşütünü yaktı. İşte seyrederken bile inanılmaz gelen o anlar.

Tam anlamıyla bindiği dalı kesti. Havadayken kendi paraşütünü vurdu. Alev alev yaktı. Çılgın maceraperest, bugüne kadar havada atılmadığı tehlike kalmadı. Dünyanın dört bır yanında atlayış yapan profesyonel paraşütçü, sonunda kendini aştı.

Yaklaşık 3 bin metreden atlayan sporcu, yanındaki işaret fişeği tabancasıyla kendi paraşütünü vurdu. Taş gibi yere düşen sporcunun, neyse ki tek paraşütü göğsüne taktığı değildi. Sırtındaki paraşütü açan adrenalin bağımlısı sağ salim yere indi. Bu görüntüler de kendisine 5 bin dolar yani yaklaşık 30 bin liralık ödül getirdi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS