hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 2023

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 2023
  expand

  5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı tanınmasının 89. yılı. Türkiye özelinde "Dünya Kadın Hakları Günü", 5 Aralık'ta kutlanır. Bu tarih, Türk kadınlarına milletvekili seçme ve seçilme hakkının verildiği günü simgeler. 1934 yılında Türkiye'de kadınların siyasi haklarını elde etmeleriyle, dünya üzerinde bu haklara sahip olan ilk ülkelerden biri olmuştur. Bu tarih, Türkiye'de kadın haklarının gelişiminin bir simgesi olarak kabul edilir ve her yıl 5 Aralık'ta kutlanır. İşte Dünya Kadın Hakları Günü mesajları, sözleri resimli 2023.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dünya Kadın Hakları Günü mesajları ve resimli sözleri günün en çok aratılanları arasında yer alıyor. Türk Kadınlarına 5 Aralık 1934 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından seçme seçilme hakkı verilmiş ve bu özel gün Türkiye ve Dünya'da Dünya Kadın Hakları Günü olarak kutlanmaya başlanmıştır. Milyonlarca vatandaş kadınların haklarını fark etmek ve etrafındaki herkese fark ettirmek için en güzel sözleri arıyor. İşte Dünya Kadın Hakları Günü mesajları, sözleri resimli 2023...

  DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ RESİMLİ MESAJLARI, SÖZLERİ

  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

  Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun!

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 2023Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 20235 Aralık, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür.

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 2023Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutluyorum.

  Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadın Hakları Gününüz kutlu olsun

  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 2023Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlama mesajları, sözleri resimli

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow