8 yaşındaki çocuklara cinsellik dersi

8 yaşındaki çocuklara cinsellik dersi

Norveç devlet televizyonunda yayınlanmaya başlayan bir program 8-12 yaş arasındaki çocuklara cinsellik eğitimi verdiği için tepki topladı.

Norveç devlet televizyonu NRK’da yayınlanmaya başlayan; 8-12 yaş arasındaki çocuklara cinsellik eğitimi veren Newton adlı programın içeriği, çok büyük tepki topladı.


Russia Today’de yer alan habere göre, Line Jansrud’un sunduğu programda yer alan maketlerle cinsel ilişkinin anlatılıyor, sunucu Jansrud, aralarında nasıl öpüşüldüğü, prezervatif kullanımı, orgazm ve boyunda morluk oluşumunun nasıl meydana geldiği gibi konuları anlatıyor.


Dünyadan en ilginç cinsel yasaklar 


Seks ve mastürbasyon da gösteriliyor


Programda, hamile olan ve programda doğumunu da göstermeyi planlayan 29 yaşındaki sunucu, “ Seks ve mastürbasyon gibi konulara değinmeseydik ergenlik hakkındaki programımıza ihanet etmiş olacaktık ” dedi.


Ebeveynler tepkili


Programdaki görsellerin gerçeğe çok yakın olması ve anlatımların detaylı olması nedeniyle veliler programa ve kanala tepki gösteriyor. Programın daha önce bir okuldaki ikinci sınıf öğrencilerine gösterilmesinin ardından velilerin okula birçok şikayet mektubu yazdığı da bilgiler arasında.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS